Be heard! Be strong! Be proud! :)

Červenec 2011

Stres? Never:)

31. července 2011 v 21:56 | AnDulina |  Fitness + Body :)
1) Dejte si koupel. Ponořte se do horké lázně - příjemně relaxujte a vypněte. Užívejte si její teplo a vůni.

2) Na cestě ze školy vypněte. Nechte jednou auto doma a snažte se jít co největší kus pěšky. Pusťte si na MP3 svoji oblíbenou hudbu. Užívejte si ji, pobrukujte si a na nic nemyslete.

Zdravá mysl, půl zdraví

3) Pijte horké kakao. Uvolňuje totiž endorfin, neboli hormon štěstí.

4) Sportujte. Při ničem jiném se tak neodreagujete jako při sportu. Je dokázáno, že vede nejen k fyzické, ale i k psychické pohodě. Vyberte si, co vás baví a jděte do toho.

5) Cvičte jógu. Je mnoho druhů - všechny vám ale zaručeně pomohou zvládat stres.

6) Vyhýbejte se ve škole 'nervákům'. Někteří spolužáci vyvolávají mezi ostatními stres. Sami ho nezvládají a přenášejí ho na jiné. Nenechte se jimi ovlivnit a raději jim jděte z cesty.

7) Ukliďte si důkladně na svém stole. Volná pracovní plocha vyvolává dojem, že všechno zvládáte.

8) Zkuste detox. Jak vaše tělo, a tak i vaši psychiku mohou zatěžovat nahromaděné toxické látky. Pět až sedm dní nejezte maso, smažená a uzená jídla, nepijte kávu ani alkohol, vyhněte se bílému cukru. Místo toho zvyšte svůj příjem vlákniny, pijte bylinné čaje a ovocné a zeleninové šťávy.

9) Neomlouvejte se pořád. Ne každému se musíte vždy zavděčit. Udělaly jste, co jste mohly. Víc už nechte na jiných a nepřidělávejte si starosti.

10) Jezte proti stresu. Některé potraviny dělají našim nervům vysloveně dobře. Především mandle, banány, ovoce (kvůli vitaminu C), kvalitní hořká čokoláda, rybí maso nebo suši.

Vyber si sport podle povahy:)

31. července 2011 v 19:15 | AnDulina |  Fitness + Body :)

Sport přímo pro tebe:)

Každá z nás je jiná a má i jinou povahu. Někdo má neustále chuť na něco k zakousnutí a bez chipsů nebo sladkého se neobejde. Jiní si hlídají váhu a tak se snaží jíst co nejméně, a často cvičí. Další jsou zlenivělí a cítí odpor k pohybu a skoro všemu co je s ním spojené ale postavu si hlídají....nedrž hloupé (i když někdy účinné) diety a raději začni sportovat:)

Musí tě vidět!
Jsi ráda obklopená lidmi a máš ráda společnost a zábavu? Nebavilo by tě nic, co bys musela podnikat sama?
Tanec! Jak si nejlépe udržíš tu správnou váhu? Bav se naplno. Na párty to rozjeď a všechny kalorie plus mlsání s tím spojené pěkně vytanči. S kámoškama se můžeš přihlásit třeba na kurzy zumby nebo street dance, kde tvoje tělo dostane co proto, ale přitom se budeš skvěle bavit a budeš ve svém živlu. Jsi prostě týmový hráč a navíc jsi soutěživá, takže ti udělá radost, když se budeš moct předvést? Pokud tě baví více míčové hry, zvol např. volejbal nebo basket. V těchto sportech se objevují často i kluci, takže jestli jsi single a máš ráda opálené borce s vypracovanými svaly, bude tě to bavit o mnoho víc! :)

Samotářka...
Nevyhledáváš velkou společnost, lépe ti je na procházce v parku, u pěkné knížky nebo u romantického filmu. A ještě líp s balíčkem chipsů nebo bonbony?Máš problém s trémou, nebo máš jen nízké sebevědomí a myslíš si, že ostatní by tě jen kritizovali. Proto se fitku nebo sportům, které se dělají ve skupině, radši vyhýbáš. Jenže určitě nechceš, aby se ti z věčného vysedávání u knížky, počítače nebo telky udělaly špeky na břiše a narostl ti zadek.
Vyraž do parku! Ať s kámoškama nebo i sama, vyraz na kolo, brusle, zaplavat si nebo začni běhat. Když budeš mít chuť vyrazit mezi lidi, vyber sport, který tě bude i bavit. Co si zaskákat na trampolíně? časem i překonáš svou nesmělost, naučíš se pořádně odrazit a ve vzduchu se budeš cítit jako doma:) Další pohyb, při kterém by ses mohla začít mít ráda, jsou břišní tance nebo bollywooddance.

Dívka na fitness bruslích

Sportovní fanda?!
Pohyb tě baví a s nadváhou problémy nemáš. Jenže když jsi dorazila k období dospívání, dostává tvé tělo ženštější tvary a možná narůstá v některých partiích víc, než bys chtěla. Více než shazovat kilča (s tím určo problém nemáš), bys potřebovala tělo zpevnit a dostat do formy.
Odvaž se! Ráda běháš, tančíš, plaveš, baví tě aerobic a vlastně všechno co je se sportem spojené. Kondici máš dobrou, ale tvému tělu chybí pevnost. Možná by to chtělo občas vyrazit do posilovny a zaměřit se na problematické partie. Powerjóga nebo pilates ti zas pomohou protáhnout zkrácené svaly, navíc se po cvičení budeš cítit uvolněná a se skvělým pocitem si jej ráda zopakuješ:)

Jedlík:)
Jídlo doslova zbožňuješ. Když jde o tvé oblíbené mňamky, neznáš hranici a sem tam to do sebe nacpeš tolik jídla, že je ti až špatně. Jestli zároveň nesnášíš pohyb a sport, měla bys svůj názor co nejrychleji změnit, než začneš přibírat a bude to horší a horší.
Jez v menších porcích! Nemá cenu odpírat si svoje oblíbené dobroty, jen ale mysli na to, v jakém množství si je dopřáváš. Ale co je nejdůležitější, najdi si sport, kterým zaženeš nudu a pobavíš se. Jestli nejsi v kondici, začni něčím pomalejším, co tě nevystraší. Dynamic jóga nebo cvičení na fitballech, veklých míčích, je to pravé. Cvičí se v pomalém tempu a proto nebudeš mít problém, že bys nestíhala tempo cvičitelky. I když se možná necítíš dobře v plavkách, skoč co nejrychleji a nepozorovaně do bazénu a dopřej si lekci aqua aerobicu. Ve vodě se nezapotíš a voda tě bude nadnášet, takže tě ve cvičení nebude brzdit tvá váha.
Pohyb zapoj i do každodenních činností. Ráda vaříš? Pusť si k tomu hudbu a kolem sporáku si zatancuj. Choď co nejvíc pěšky, nevyhýbej se schodům a když venčíš psa, zkus občas zvýšit tempo a bežet, dokud vydržíš. Tvoje kondice bude čím dál tím lepší a časem třeba budeš mít ke sportu vstřícnější postoj.
Tento článek jsem sice překopírovala z Krásná.cz, ale přepsala jsem ho více podle sebe:)
Sooooo...enjoy it!♥

Pár songů:)

31. července 2011 v 18:36 | AnDulina |  Music♫♪
Rozhodla jsem se, že sem dám pár mých oblíbených songů:)
Like G6:
Magic:
Coming home:
Battlefield:
:) Pokud možno, pozitivní názory:D:D

Vtipy o blondýnách:P

31. července 2011 v 13:06 | AnduLína |  Fun! :D

Pár vtipů pro zasmání:)

Blondýnky:
Jede blondýna autem a vidí na silnici chlapa, který začne křičet "Jsem přejetý, jsem přejetý!" a blondýna odpoví "Ale nějak špatně..." a raději ho přejede :)
Ptá se chlápek blondýnky v posteli "Jsem opravdu první se kterým se miluješ?" a blondýna na to "Jasně, ale nechápu, proč máte každej stejný otázky?!"
Jde blondýnka s brunetkou do nebe za svatým Petrem po božských schodech a na každém musí říct nějaký vtip, nesmí se ale zasmát. Když je blondýna na posledním schodě, začne se chcechtat. Svatý Petr se zklamaně zeptá "Proč ses ty blbko smála?" Na to ale blondýna ještě v záchvatu smíchu odpoví.."Já teprve pochopila ten první:D:D"

Ok, protože mě moje sobecká kámoška uhání..:\\ není moc času a musím jít:);)

Stracené duše:)

31. července 2011 v 12:38 | anduLína |  Seriálky:)

Stracené duše

Pokud nemusíte zrovna dvakrát přeslazené a telenovelácké seriály, pak se zkuste mrknout na tajuplný seriál (vysílá AXN) Posel ztracených duší.
Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) má zvláštní schopnost. Totiž, dokáže komunikovat s duchy lidí, kteří bloudí po tomto světě a marně hledají světlo.
Často je Melinda ze své schopnosti unavená, vyděšená, a nejednou jí jde i o život. Ve finále však vždy zvítězí pocit, že může pomoci, a to jak živým tak i mrtvým...
Hrají:
Jennifer Love Hewitt jako Melinda Gordonová
David Conrad jako Jim Clancy
Aisha Tyler jako Andrea Morenová
Camryn Manheim jako Delia Banksová
Jay Mohr jako Profesor Rick Payne
Režie:
John Gray
Ian Sander
Kim Moses
Peter O'Fallon
Gloria Muzio
Fotky sem dám někdy příště, až dorazím domů. Nejsem na svým kompu.
:)Bye

Reklama:)

31. července 2011 v 12:21 | AnduLka |  Téma týdne;)

Reklama..

..každý to slovo známe, ale nepřemýšlíme nad významem. Pod tímto slovem si každý představí reklamy v televizi a nebo na billboardech podél silnic. A všechny mají něco společného.
Poukazují na něco, co bychom rádi dostali mezi lidi, propagujeme tyto věci a doufáme, že na ně skrz tyto reklamy nalákáme dostatek lidí. Ale i reklamy mají více "druhů". Například když na jiné webové stránky napíšete název vašeho blogu. Proč to tam píšete? Za jakým úmyslem? Chcete jen říct lidem, ať váš blog navštíví a přečtou ho. Někdy vám k tomu napíšou, že tam nemáte dávat pitomé reklamy.. ale vy jen chcete upozornit.:)
Billboardy upozorňují produkty nebo obchody. Reklamy v televizi běží stále dokola a pak vám mohou znít v hlavě. A to je jejich účel, vnutí vám někdy vtipnými hláškami (nebo snahou o ně), aby jste do obchodu šli, opravdu se na ten produkt podívali.
Většinu reklam spojuje stejný úkol: Upozornit na sebe.
Mě reklamy obyčelně nevadí, ale když si od chci odpočinout a jdu např. na www.nova.cz abych se podívala třeba na díl nějakého seriálu, který jsem neviděla. Ale oni tam prostě musí nacpat třeba i tři reklamy. To jich nemají dost v televizi? Jistě, musí vám to přece vnutit... já už znám tolik reklam zpaměti. Všechny ty texty :D:D
Ale oni chtějí jen to, co i já. Já se taky snažím nějak propagovat svůj blog (nevím jestli dobře):) Proto je nechci soudit!

Znáte pověstné "výzvy" z Facebooku?

30. července 2011 v 18:28 | AnduLka |  Všechno...:)

Znáte ty statusy typu, máš odvahu ? Dej si to do statusu. ??

Pár příkladů....:)
Od Lentilky:
Když tu bude * (počet si dejte jakej chcete) lájků, namočím si ksicht do vody a pak do mouky a dám sem foto.Máš odvahu? Dej si to taky do statusu:)
Od Kiky:
Pokud tady bude * lájků dám sem fotku toho,koho milujem:):* Máš odvahu??? Dej si tohle do statusu:D:D

Další typy statusů jsou:)
Od Leonky: Když dáš lájk, řeknu ti jetli:
Bych s tebou chodila
Tě mám ráda
Dala bych ti pusu
Pomohla bych ti
Na kolik let vypadáš
Jak tě mám uloženýho v mobilu

Nemám čas takže ostatní sem dám později:))

Ošklivka Katka

30. července 2011 v 18:01 | AnduLka |  Seriálky:)
Seriál z roku 200, který popisuje osudy jedné nenápadné dívky bez sebevědomí, jménem Kateřina Bertoldová. V den kdy šla na "konkurz" do firmy KMstyl na práci asistentky prezidenta firmy, Tomáše Meduny. Setká se zde s hezkou tvářičkou Patrícií Vítězkovou, která je možná krásná ale zato hloupá a o to víc je i "mrcha" .
Katka slepě doufala, že práci dostane, myslela si ale, že ji dostane Patrície. Po nějaké době ale obdržela telefon z firmy, že ji berou, ovšem dostane kancelář, která v minulosti sloužila pouzejako sklad věcí, které nikdo nepotřeboval. Katka si tam trochu poklidí a i když je jen za to, co nikdo nesmí vidět. Jen ta brejlatá holka s rovnátkama:)
Když se zamilovala do Tomáše, dala to až příliš jasně najevo, což zapříčinilo mnoho hádek mezi jejím mužem snů a Marcelou, jeho snoubenkou. Sledujte její trapné i radostné situace, a jak si s trápením z lásky i dalšími osudy poradí její okolí.
Klub ošklivek čeká:) :D

Demi Lovato

29. července 2011 v 21:26 | Andulína(Pindulína) |  ŽIVOTOPISY!
Pro candyXoxo:)

Demi Lovato

Povolání: Zpěvačka, herečka, kytaristka, pianistka, skladatelka písní
Věk: 18
Datum narození: 20. 08. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev
Výška: 157 cm

Životopis
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disney sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana. Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou ex nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.
Chodila s Joem Jonasem, který se s ní ale rozešel "ve fázi, kdy mohou být ještě přáteli" . Po natáčení Camp Rocku 2: Final Jam, se vydala spolu s Jonas brothes na turné. Po nedorozumění s jednou z tanečnic, se ale léčila v psychiatrické léčebně.
Nyní se spekuluje o vztahu s Ryenem Phillippem (36), kterému se právě narodilo třetí dítě.
Demi právě vychází debutové album, kterém najdeš song Skycraper :):*
Písničky a fota najdeš v příštím článku...až se k němu dostanu :D:D

E-mail od candyXoxo

29. července 2011 v 16:27 | AnduLína(Pindulína) |  Všechno...:)
E-MAIL - candyXoxo
Dostala jsem e-mail od candyXoxo, že by chtěla, abych sem napsala něco Demi Lovato a Miley Cyrus...
O Demi sem klidně něco dám, ale Miley opravdu neposlouchám a dávat sem o ní nic nehodlám:))
Promiň..:) Pokud chcete ještě něco připsat, pište na majla :D:D anushlinka@seznam.cz nebo v menu: zpráva autorovi:)
Zatím Páčko:P:*
:) Važte si toho co máte, protože vždy může být hůř♥ :)