Be heard! Be strong! Be proud! :)

Výhody a nevýhody léta:)

19. července 2011 v 23:02 | Annie-Lienka |  Všechno...:)

Výhody a nevýhody léta:))

Ták, pro mě je léto nejoblíbenější roční období, jenže má svá plus i mínus.
Například hmyz. Já, která mám od narození sladkou krev, dotírá na mě dost otravnýho hmyzu. Jako komáři... Nesnáším to, když mě štípne komár a pak se prostě nedá vydržet to nedrápat. Ale k létu to prostě patří:)
Plus jsou například kluci. Potkáte nějakého borce a říkáte si, že je to váš "Princ na bílém koni". Může to být třeba na táboře a nebo na dovolené, pak zjistíte že bydlí na druhém konci republiky, nebo hned za rohem. Vztahy na dálku většinou moc neklapou, takže pokud je o něco dál, máte tak trochu smůlu, ale ne vždy je tomu tak ;) Přinejhorším můžete být přáteli. Je to ale o poznání lepší, když je blízko. Prožijete si nádherný léto a budete se cítit jako v sedmém nebi. Možná:)
Pokud máte smůlu jako já......no máte prostě smůlu. Vždy když jdu po ulici, musí jít kolem samozřejmě nějakej úža kluk. Pokaždé....což jako smůka nevypadá. Tam nahoře ˛si ze mě zřwjmě někdo dělá srandu, protože jakmile má možnost mě vidět přijede před něj (nebo mě) nějaká dodávka, nebo auto (někdy autobus), kterým jedu právě vyjede a on je v mžiku fuč.
Další plus je počasí. Miluju sluníčko a horký dny. Ulalá! To se pak válím celé dny někde na zahradě nebo venku a chytám bronz. Navíc, když prší, aspoň nemusím chdit na bazén no ne?
Jasně, možná je to jen další trapnej článek, ale co by jstre chtěli od pitomýho, pubertálního výrostku. Nejsem psycholog:)) Každopádně každej názor se počítá, at je negatipvní ebo pozitivní:)) Zatím čáo♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
:) Važte si toho co máte, protože vždy může být hůř♥ :)