Be heard! Be strong! Be proud! :)

Září 2011

I ♥ Shoes 1 Vs. 2

30. září 2011 v 21:20 | AnDulina |  Fashion:)♥
VS.
I ♥ Shoes!!! Které se vám líbí víc?

Áj láf jů! Citát

30. září 2011 v 20:48 | AnDulina |  Všechno...:)

Je těžké milovat kamaráda, který tě nemiluje, ale když ho miluješ, srdci neporučíš.♥


Pár Dojáku sa dlouhý večery:)

30. září 2011 v 20:45 | AnDulina |  ;)Filmy
Voda pro slony

Voda pro slony - 3


Tento film je letošní novinkou a poměrně velkým filmovým trhákem. V hlavních rolích můžeš vidět překrásnou Reese Witherspoon a Roberta Pattinsona. Děj se odehrává ve 30. letech 20. století v cirkusovém prostředí. Jacob studuje veterinu na vysoké škole. Bohužel mu umírají rodiče a on nemůže kvůli dluhům studovat dále. Přidá se tedy k cirkusu, kterému velí despotický majitel. Nakonec dostane práci ošetřovatele. Cirkusu se ovšem moc nedaří, a tak se Jacob rozhodne, že si z vydělaných peněz koupí slonici a bude se o ni starat sám. Nebyla by to ale romantika, kdyby se mladík nezamiloval do majitelovy ženy? Může mít tohle dobrý konec?
Dál než se zdálo

Dál než se zdálo


Hlavní postavy filmu jsou Erin (Drew Barrymore) a její ironický smysl pro humor, který okouzlil Garretta. Jejich láska trvá celé léto, ovšem do té doby, než se Erin musí vrátit do San Francisca a Garrett zůstává nadále v New Yorku. O rozchodu nechtějí ani jeden slyšet, proto se pustí do vztahu na dálku, který zahrnuje neustálé smskování, nekonečně dlouhé hovory a vídání se jednou za čas. Kamarádi Garretta ho nechtějí ztratit kvůli holce, která je několik set kilometrů daleko a Erinina sestra není se vztahem s Garrettem taky zrovna nadšena. Nechají se dva zamilovaní od sebe oddělit, anebo překonají všechny překážky v jejich vztahu?

Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě


A máme tu opět oblíbeného Roberta Pattinsona, tentokrát v romantickém filmu Nezapomeň na mě. Ve filmu si zahraje mladého rebela, který se chce pomstít policajtovi, který ho nechal zavřít. Vybere si tu nejcitlivější cestu a zaútočí na city jeho milované dcerunky. Už tohle zavání problémy, zvláště pak, když se do ní opravdu zamiluje…

Melodie mého srdce

Melodie mého srdce


Příběhem dvou zamilovaných muzikantů, zpěváka Louise (Jonathan Rhys Meyers) a krásné houslistky (Keri Russell), kteří spolu stráví jedinou noc a poté jsou od sebe bezprostředně odděleni, i když si slíbí, že se ještě uvidí. Bohužel okolnosti, a především Lylin otec, tomu chtěli jinak. Po devíti měsících se však narodil syn. Ten bohužel nevyrůstá se svou matkou, ale v sirotčinci. A kdo by nechtěl poznat svoje rodiče… Malý chlapec se je do New Yorku vydává najít a věří, že pokud uslyší jeho hudbu, určitě si ho sami najdou…

P.S. Miluji tě

P.S. Miluji tě


Krásné a chytré Holly (Hilary Swank) nic nechybí. Žije se svou osudovou láskou Gerrym spokojeným životem. Bohužel osud je nevyzpytatelný a Gerry náhle umírá. Ona okamžitě ztratí veškerou sílu a chuť do života. Vše se ale změní v tom okamžiku, když zjistí, že jí manžel před smrtí zanechal 10 dopisů, ve kterých se jí snaží pomoci překonat bolest, vyrovnat se s jeho smrtí a nalézt novou naději do života.


♥ Vytahujte kapesníky Citlivky:)

Vytanči si dokonalé tělo!

30. září 2011 v 19:59 | AnDulina |  Fitness + Body :)

Vytanči si dokonalé tělo!

Zumba
Pomalu se zkracují dny, rána jsou chladnější a léto se definitivně loučí. A tak jako ti začala škola, začít můžeš i se svým hubnoucím plánem. Pokud ti nesedí klasické cvičení, vsaď na tanec. Bude tě bavit, krásně zformuje postavu a kila z tebe zmizí hravě.


Právě teď je ideální doba vybrat si na nadcházející podzimní období aktivitu, která ti bude přinášet radost a udrží tě v kondici. Proč se také nerozhodnout zhubnout či zpevnit figuru? Právě teď přišel správný čas. Pokud se ti ale dvakrát nechce kupovat permanentku do fitness centra a trávit odpoledne s činkami, zkus tanec - příjemnější a tvůrčí alternativu pohybu.

Dnes si můžeš vybrat z celé řady tanců, určitě najdeš i takový, který sedne právě tobě. Pokud zrovna nesleduješ trendy, přinášíme ti malou nápovědu.

Co nyní frčí?

Trhákem posledních dvou let je zumba. Vyber si ji, pokud chceš zatočit se stresem, zlepšit kondici nebo zpevnit postavu. Na lekcích tě bude čekat hodně tance a minimum výkladu, protože zumbu musíš hlavně cítit, ne kopírovat naučené kroky. Těšit se můžeš na jednoduché variace inspirované latinskoamerickými tanci.

Ideální na: formování zadečku a nohou, zpevnění celé postavy, lepší kondice

Pokud jsi jako malá snila o povolání baletky, je pro tebe ten pravý PortDeBras. Naučíš se ladné baletní pohyby a spojíš je do choreografií. Obtížnosti se bát nemusíte, PortDeBras je vlastně balet pro netanečníky. Pro více informací o tomto tanci, i seznam míst, kam si ho můžeš přijít zkusit, najdeš třeba na www.portdebras.com nebo www.centrumtance.cz.

Ideální na: zpevnění a zformování celé postavy, zejména nohou, rukou a zadečku

Skrýváš-li v srdci rebelku a současně chceš vypracovanou postavu, vyberte si velmi módní pole dance neboli tanec u tyče. Nečeká tě žádné svlékání, a i přes to budeš u tohoto tance jistojistě neuvěřitelně sexy. Zapojíš svaly celého těla a brzy pocítíš, jak nechtěné špíčky mizí.

Ideální na: štíhlejší bříško a boky, formování lýtek, zvýšení sebevědomí


Stálicí na tanečním nebi jsou břišní tance. Díky nim se naučíš milovat své tělo, ať má křivky ideální, nebo máš pár kilo navíc. Při tomto tanci se naučíš správnému držení těla, uvolníš si záda a zapomeneš na své komplexy.

Ideální na: posílení a zeštíhlení rukou, zpevnění bříška, zadečku a nohou, zvýšené sebevědomí

:) Zdroj: Krásná.cz

Citát:)

30. září 2011 v 19:18 | AnDulina |  Všechno...:)

Napíšu na kámen "Miluju tě" a doufám, že ti jeden spadne na hlavu;)

Nádherná fotka;):D

Citáty

29. září 2011 v 19:28 | AnDulina |  Všechno...:)

LOVE Citáty

On: Kvůli komu jsi tak smutná? .... Já ho zabiju!
Ona: Spáchat sebevraždu je strašné....

Láska je jako cesta, nikdy nevíš, kam tě zavede.
Z kamarádství může být láska, ale z lásky nikdy nemůže být kamarádství. (Nevím... tohle není přesný, jak kdy..)
Láska na věk nehledí!
Jsi pro mě jako vzduch, a bez vzduchu já nemůžu žít.

On: Je na mě něco, co by jsi změnila?
Ona: Ne, miluju tě takovýho, jaký jsi.A na mě?
On: Noooo..něco by tu bylo.
Ona: A co?
On: Tvoje příjmení na moje! ♥

Jen tvoje obyčejné Ahoj mi dokáže na tváři vykouzlit úsměv.
Abychom mohli z lásky umřít, musíme z lásky žít .


takže i když je láska pořádná svině, potřebujeme ji k životu jako sůl :) ♥Glee: Concert Movie (Fotky)

29. září 2011 v 18:36 | AnDulina |  Glee

LMFAO - Sexy and I Know It

29. září 2011 v 17:29 | AnDulina |  Music♫♪
Prostě pecka:D
Dobrej song, na kterej se dá trsnout a Nejvíts střelenej videoklip :D:D
Pobaví!


:) Važte si toho co máte, protože vždy může být hůř♥ :)